Podporujeme dlouhodobý všestranně prospěšný projekt - Hradecké sportovní hry které se zaměřují na rozvoj sportovní činnosti a zvýšení povědomí a budování dobrého jména východočeského regionu, města Hradec Králové a místního sportu. Hry se skládají z organizace několika turnajů v různých sportovních disciplínách. Jednotlivé sporty jsou organizovány ve své "pouliční, městské" variantě jako např. streetball, které jsou neotřelé a velice populární.

Podpořili jsme 26. ročník Mistrovství České republiky žáků středních škol v grafických předmětech. Akci tradičně pořádá Státní těsnopisný ústav spolu s občanským sdružením Interinfo ČR. Do celostátního mistrovství postoupilo z krajských kol 60 žáků, kteří soutěžili v psaní na klávesnici, korektuře textu, wordprocessingu a v záznamu mluveného slova.

Podpořili jsme aplikaci která zachraňuje životy - Záchranka. Díky této aplikaci můžete v případě nouze jednoduchým způsobem kontaktovat Zdravotnickou záchrannou službu a Horskou službu. Zároveň záchranářům odešlete Vaši přesnou polohu a další užitečné informace, které slouží pro Vaši záchranu. Aplikaci Záchranka by měl mít ve svém telefonu každý zodpovědný člověk.

Projekt dvou studentů, kteří učebnici matematiky, která by měla poskytnout studentům jednodušší pohled na problematiku daného učiva. Učebnice je psána studentem střední školy, to neznamená, že je nespisovná, ale je podaná jednoduchým moderním stylem. S učebnicí se učí více jak 200 studentů, kteří si, podle výsledku zpětné vazby, způsob vysvětlení látky velmi pochvalují.

Obecně prospěšná společnost SKOK do života, o.p.s. poskytuje na území Hradce Králové kvalitní služby pro dospělé lidi s mentálním postižením z Hradce Králové a okolí, kteří chtějí s přiměřenou podporou samostatně bydlet, pracovat a užívat si života. 

Podpořili jsme SKOKem pořádané každodenní koncerty v rámci festivalu Divadlo evropských regionů.

Podporujeme dobročinné projekty a organizace jako European Police Association, Život dětěm nebo Český červený kříž.

Věnujeme dárkové předměty na akce pořádané neziskovými organizacemi. Například ples HKfree.org, z.s., ples SDH Lochenice,...

Nahoru